Noutati

NOI ANUNŢURI DE ANGAJĂRI ÎN ORAŞUL LUDUŞ!

1. S.C. KOMPOTECH S.R.L. Luduș angajează muncitori necalificați sau calificați în producție, pentru următoarele secții:

– prelucrare manuală,

– lustruire,

– întreținere matrițe.

Se oferă pachet salarial atractiv, tichete de masă, decontarea transportului și sporuri de performanță.

Mai multe relații la punctul de lucru Luduș, str. 1 Mai, nr. 40 sau la numărul de telefon 0365/430923.

2. S.C.VITAFOAM ROMÂNIA S.R.L. Luduș, producător de spume poliuretanice și saltele, caută electrician pentru mentenanță industrială în Luduș.

Se solicită:

– experiență de minim 1 an în mediul industrial

– studii sau cunoștințe solide de ordin electric, mecanic, automatizări și mentenanță industrială

Responsabilități principale:

– întreținere și reglaje periodice

– intervenții și reparații în cazul defecțiunilor accidentale

– montaj și punere în funcțiune a echipamentelor noi

Candidații trebuie să fie disponibili la intervenții neprogramate sau urgențe și să fie apți pentru lucrul la înălțime, în caz de nevoie.

Se oferă salar competitiv, tichete de masă electronice, plata orelor suplimentare.

CV-urile se depun la sediul societății din Luduș, de pe str. 1 Mai nr.34 sau pe email la adresa [email protected].

A consemnat

Dan Ludușan

Articole Similare

Back to top button