Noutati

Firma PRODUCĂTOR GAZON S.R.L. Luna, angajează! Telefon 0745.115.934!

Producator Gazon S.R.L. Luna, judetul Cluj, angajeaza economist contabil!

Candidatul ideal :

  • Studii superioare financiar-contabil/domeniul economic
  • Cunostinte de operare in programe de contabilitate
  • Cunostinte bune de operare PC, MS OFFICE: WORD, EXCEL
  • Abilitati excelente de management al timpului
  • Abilitati de organizare si planificare

Descrierea jobului :

Responsabilitati ,aptitudini :

  • Verificarea si prelucrarea zilnica a documentelor contabile(facturi furnizori,chitante,extrase de cont,registru de casa,facturi client,op-uri)
  • Intocmirea balantelor si registrelor contabile
  • Intocmirea declaratiilor fiscale
  • Intocmirea situatiilor financiare actuale
  • Intocmirea pontajelor si statelor de plata
  • Plata salariilor, plata facturilor de la furnizori

Cunostinte de contabilitate manageriala pentru realizarea productiei atat pentru productiile noi infintate cat si pentru cele existente.

Descrierea companiei :

SC Producator Gazon SRL / Gazon Luna este o companie din Comuna Luna, judetul Cluj (langa Campia Turzii) care se ocupa cu producerea de rulouri gazon natural, furnizarea de seminte si ingrasaminte pentru gazon. Echipa este punctul nostru forte si ne place sa investim in oameni. Suntem o echipa tanara si lucram intr-un mediu mai mult decat frumos .

Salar atractiv, care va fi discutat la interviu.

Pentru detalii :

Telefon: 0745.115.934

Email: [email protected]

Articole Similare

Back to top button